Tekmovanje Znam več z Lili in Binetom 2018/19 (Maja Bregar)

Nazadnje spremenjeno 13.6.2019 , ob 12:45 Urejal: maja.bregar

Tekmovanje Znam več z Lili in Binetom je šolsko tekmovanje s področij matematike, slovenščine in spoznavanja okolja. Namenjeno je učencem prvega, drugega in tretjega razreda osnovne šole. Na voljo sta medpredmetno in matematično tekmovanje. Naloge so zahtevnejše in z njimi učenci nadgradijo in utrdijo svoje znanje. Učenci se na medpredmetno tekmovanje pripravljajo z reševanjem nalog v vadnicah Znam več, Lili in Bine 1–3, na matematično tekmovanje pa z reševanjem nalog v vadnicah Računam z Lili in Binetom 1–3.

Medpredmetno tekmovanje bo potekalo 15. maja 2019, matematično tekmovanje pa 16. maja 2019. Vsi udeleženci prejmejo priznanje za sodelovanje in napihljivo žogo, najboljši v vsakem oddelku posameznega razreda pa majico z ilustracijo prikupnih čebeljih junakov.

Znani so rezultati medpredmetnega in matematičnega tekmovanja Znam več z Lili in Binetom.

Zmagovalci medpredmetnega tekmovanja Znam več z Lili in Binetom v posameznem oddelku so:

1. a – Tit Dolšek
  2. b – Patrik Pahulje
  3. a – Tia Kožel  3.b – Svit Bajec

Zmagovalci matematičnega tekmovanja Znam več z Lili in Binetom v posameznem oddelku so:

1. a – Maks Zevnik
  2. a – Petar Lubarda
  3. b – Lovro Bregar

Vsi tekmovalci so se potrudili po svojih najboljših močem, za kar jim iskreno čestitamo. Vsak tekmovalec prejme napihljivo žogo in sladko presenečenje, najboljši v vsakem oddelku pa tudi majico.

Objavljeno: 31 avgusta 2018 , Avtor: maja.bregar