Nagovor ravnatelja

Nazadnje spremenjeno 11.9.2018 , ob 7:46 Urejal: Uroš Rozina

Spoštovane učenke in učenci, spoštovani starši!

Začelo se je novo šolsko leto. Malo za šalo malo zares: domačega dolgočasja, brezciljnega poležavanja in čakanja, da šola odpre svoja vrata, je k sreči konec.

Sporočam vam, da smo na OŠ Gradec na učence dobro pripravljeni in da smo jih z velikim pričakovanjem sprejeli.

Prav poseben pozdrav velja 67 prvošolčkom, ki smo jih danes zgodaj popoldne svečano sprejeli medse, ter vsem novo vpisanim učencem višjih razredov.

Kot ravnatelj šole želim, da bi se na šoli vsi počutili vključene in sprejete, da vsak od deležnikov sprejema, upošteva in spoštuje kogar koli na šoli, predvsem pa da učenci na vzgojno-izobraževalnem področju napredujete.

Želim vam veliko dobre volje, veliko trajnega in uporabnega znanja, novih spretnosti, iskrenih in zanesljivih prijateljev ter vse dobro v šolskem letu 2018/2019.

Damjan Štrus

Ravnatelj OŠ Gradec