Razredi in učitelji

Nazadnje spremenjeno 1.10.2018 , ob 12:12 Urejal: Jernej Grdun

Od 1. do 5. razreda

Razred

Učitelj

Dop. gov. ura

Kontakt / e- pošta

1. in 2.,

  

Janja Amršek

Petek, 7.30

janja.amrsek(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Nuška Mlekuž      

(2. učiteljica)

Četrtek, 8.45

nuska.mlekuz(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

3.

Barbara Kodrman

Petek, 7.30

barbara.kodrman(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

4.

Marjeta Pečnik

Petek, 10.45

marjeta.pecnik(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

5. 

Aleksandra Štrus

Petek, 10.45

aleksandra.strus(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Podaljšano bivanje

Razred

Učitelj

Dop. gov. ura

Kontakt / e- pošta

1. skupina

Maja Žibert

Četrtek, 9.55

 

maja.zibert(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

2.skupina

Tadeja Ocepek

Torek, 12.25

 

tadeja.ocepek(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

 

Od 6. do 9. razreda — razredniki

Razred/Predmet

Učitelj

Dop. govor. ure

Kontakt / e- pošta

    6.   

MAT (6., 7.r), FIZ (8., 9.r), SLZ (8.r), DSP

 

Astrid Žibert

Torek, 12.25

astrid.zibert(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

             7.       

 TJA (4. – 9. r)         

Irena Kokalj

Torek, 9.55

irena.kokalj(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

        8.

SLJ (6., 7. r),   GEO (6. – 9. r), DKE (7., 8. r)

Bernarda Imperl

Četrtek, 8.00

bernarda.imperl(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

9. 

ŠVZ (6.-9.r), NIP-ŠPO (4.-6.r)

Nuška Mlekuž

Četrtek, 8.45

nuska.mlekuz(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

 

Od 6. do 9. razreda – nerazredniki

 

Učitelj/Predmet

Dop. govor. ure

Kontakt / e- pošta

Dajana Maurič  

SLJ (8., 9. r), DSP   

Ponedeljek, 9.55

dajana.mauric(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Katarina Murn MAT (8., 9. r)

Sreda, 9.55

katarina.murn(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Damjan Grobljar TIT (6.-8.r)

Po dogovoru 

damjan.grobljar(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Maria Primožič LUM (6.-9.r)

Po dogovoru 

maria.primozic(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Ana Tori GUM (6.-9-r)

Po dogovoru 

ana.tori(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

mirjam.jelnikar(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Jernej Grdun BIO (8.,9r), NAR (6., 7.r), KEM (8., 9.r), GOS (5., 6.r), SPH (7.r)

Ponedeljek, 9.55

jernej.grdun(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Maja Žibert

ZGO (6. – 9. r)

sreda, 9.55

maja.zibert(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Tjaša Končina ŠPO (6.r-fantje)

Po dogovoru

tjasa.koncina(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Anja Knežević

NIP-rač

 Po dogovoru

anja.knezevic(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Aleksandra Krnc,

šolska svetovalna služba

Po dogovoru

aleksandra.krnc(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Mateja Troha

DSP

Po dogovoru

mateja.troha(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Maja Habicht Gorički, psihologinja

Po dogovoru

maja.habicht-goricki(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si

Alena Đafić Dedić

DSP

Po dogovoru

alena.đafic-dedic(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si