Obvestilo: Uspešno izpeljan turnir v mini rokometu na OŠ Gradec

Nazadnje spremenjeno 11.4.2014 , ob 12:25 Urejal: Uroš Rozina

V soboto, 5. 4. 2014, je potekal turnir v mini rokometu. To je bil že četrti v letošnjem letu, katerega smo se udeležili z učenci OŠ Gradec. Tokrat smo bili gostitelji kar sami. Tekme so se odigrale v telovadnici OŠ Gradec. Šolo je zastopalo 11 učencev in učenk. Pomerili so se z učenci OŠ Litija in OŠ Toneta Okrogarja iz Zagorja. Skozi obe tekmi so se trudili in pokazali znanje, katerega so pridobili na treningih rokometa. Vsak je dobil priložnost, da se izkaže in to kar najbolje izkoristil. Dobro so se odrezali tudi v nagradni štafetni igri, kjer so iz vsake šole tekmovali po trije učenci.

Najpomembneje pa je, da so se mladi rokometaši in rokometašice ob igri zabavali in smo skupaj preživeli čudovit dan.

Eva Medvešek

Objavljeno: 11 aprila 2014 , Avtor: Uroš Rozina