MŠ, V- 7. – 9. razred- Nagradni izlet v Ljubljano

Nazadnje spremenjeno 5.6.2014 , ob 8:30 Urejal: Bor Sojar Voglar

V sredo, 4. 6. 2014 je potekal celodnevni nagradni izlet za identificirane nadarjene učence, ki so se v letošnjem šolskem letu izkazali z rednimi udeležbami in dobrimi uvrstitvami na tekmovanjih iz znanja, nastopih in tekmovanjih na področju umetnosti in športa ter z vzornim odnosom do šolskega dela, sošolcev in učiteljev. Ogledali smo si Ljubljanski grad, na katerega smo se odpeljali s tirno vzpenjačo. Tam smo si ogledali tudi razstavo slovenske zgodovine, si ogledali projekcijo Virtualni grad in se povzpeli na razgledni stolp. Po povratni vožnji z vzpenjačo smo se odpravili v staro mestno jedro in se sprehodili skozi Chopinov prehod na ogled razstave iEmona. Po kosilu smo se vkrcali še na ladjico Barjanka in doživeli nepozabno vodeno plovbo po Ljubljanici.

nagradni izlet 2014

Objavljeno: 5 junija 2014 , Avtor: Bor Sojar Voglar