Obvestilo: Sprejem prvošolcev

Nazadnje spremenjeno 26.8.2014 , ob 10:53 Urejal: Anita Mikša

DRAGA PRVOŠOLKA, DRAGI PRVOŠOLEC,

POČITNICE IN DOLGO VROČE POLETJE SE IZTEKAJO, SEPTEMBER PA ŽE ODPIRA ŠOLSKA VRATA. Z VESELJEM IN NESTRPNOSTJO PRIČAKUJEMO TUDI TEBE. ODHOD V ŠOLO JE POMEMBEN DOGODEK IN ZATO BOMO POSKRBELI, DA BO TEBI IN TVOJIM STARŠEM ŠE DOLGO OSTAL V LEPEM SPOMINU.

NA TA POSEBNI DAN, PONEDELJEK, 1.9.2014, TE SKUPAJ S STARŠI PRIČAKUJEMO PRED DVORANO GIMNAZIJE LITIJA, OB 13.30.

SKUPAJ SE BOMO POSLOVILI OD VRTIČKARSKIH DNI IN POZDRAVILI OSNOVNOŠOLSKA LETA.

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI!

Spoštovani starši,

zavedamo se, da je dandanes težko uskladiti službene in družinske obveznosti in se delodajalci na žalost preredko pozitivno odzivajo na potrebe staršev in neprecenljivost naših otrok, zato v ponedeljek, 1. septembra, organiziramo dopoldansko varstvo bodočih prvošolcev. Učiteljice podaljšanega bivanja jih bodo tako na matični kot na podružničnih šolah pričakovale od 6. ure dalje.

V kolikor varstvo potrebujete, vas prosimo, da nas o tem pisno obvestite na naslov: OŠ Gradec, Bevkova 3, 1270 Litija ali na E: dunja.pozarsek(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si najkasneje do četrtka, 28.8.2014.

Pri tem OBVEZNO navedite: ime in priimek otroka, podružnično ali matično šolo, čas prihoda in čas odhoda ter telefonsko številko, na kateri ste dosegljivi.

Objavljeno: 22 avgusta 2014 , Avtor: Anita Mikša