Novoletni sejem in koncert 2014 – Galerija

Nazadnje spremenjeno 11.12.2014 , ob 12:32 Urejal: Uroš Rozina

Torek, 2. 12. 2014, je bil na OŠ Gradec še posebej praznično obarvan. Tudi letos je na ta dan potekal praznični sejem z novoletno prireditvijo, tokrat že tretje leto. Na sejmu smo si lahko ob zvokih božično-novoletnih pesmi priskrbeli različne izdelke z novoletnimi motivi, od aranžmajev, čestitk, okraskov ipd. do sladkih dobrot, ki so jih spretno in z veseljem oblikovali ter izdelali prav vsi učenci. Srečo smo lahko preizkusili na srečelovu, na katerem je bila vsaka srečka dobitna, zaslužek pa smo dodali v šolski sklad. Okrepčali smo se s čajem in sveže pečenimi krofi, ki so sproti nastajali izpod pridnih rok naših kuharic. Na prireditvi oziroma koncertu smo lahko prisluhnili zimskim in evrovizijskim pesmim šolskih otroških in mladinskih zborov ter se nasmejali šalam voditeljev Lane in Jana, ki sta se šalila o dandanašnjem pomenu ocen v povezavi z ocenjevanjem evrovizijskih pesmi. Prireditev so pospremili verzi in misli z lepimi željami. Na koncu smo bili zmagovalci vsi – ne le pevci, temveč tudi vsi ostali sodelujoči. Enkratna je bila tudi scena, ki je v nas zbudila čudovita občutja – ne le ob obdarovanju z darili, tj. materialnimi rečmi, ampak tudi s snežinkami, tj. dobrimi, lepimi besedami. Vzdušje je bilo enkratno. Veseli smo bili tudi denarnih prispevkov v višini 1.805,24 € za šolski sklad, za katere se vsem lepo zahvaljujemo, saj smo z njimi pomagali prižgati iskrice v očeh naših učencev. Prireditev z dušo, ni kaj!

[nggallery id=91]

Objavljeno: 9 decembra 2014 , Avtor: Uroš Rozina