Igriva košarka na POŠ Jevnica

Nazadnje spremenjeno 8.2.2016 , ob 14:37 Urejal: matej.bajde

Na podružnični šoli Jevnica smo v petek 5.2., v sodelovanju s Košarkarsko zvezo Slovenije ter košarkaškim klubom Litija popestrili dogajanje učencem med urami pouka. Na igriv in poučen način so se učenci preko poligonov seznanili z osnovami košarke (vodenje žoge, podajanje žoge, met na koš). Predstavitev sta vodila dva trenerja, in sicer eden iz košarkarske zveze ter trenerka košarkarskega kluba Litija.

Dogajanje je popestrila maskota Lipko, ki je s svojo sproščenostjo in občasnimi nerodnostmi spravila v dobro voljo tako učence kot učitelje.

Velja omeniti, da smo na podružnični šoli pridobili kar tri zelo kvalitetne koše primerne za izvajanje vadbe tako na zunanjem igrišču kot tudi v dvorani.

S tem bomo popestrili vadbo tako pri urah športa kot tudi v podaljšanem bivanju.

Objavljeno: 8 februarja 2016 , Avtor: matej.bajde