Obvestilo: Šola za starše: Mladi in alkohol (27.5.2016)

Nazadnje spremenjeno 27.5.2016 , ob 10:44 Urejal: Jana Isoski

7. aprila smo na šoli v okviru Šole za starše gostili strokovno delavko, na programu Izberi sam iz Združenja DrogArt,  ga. Manco Bizjak. Predstavila nam je rezultate raziskave – Uporaba alkohola med mladimi – kaj se dogaja in kakšna je vloga staršev, učiteljev in drugih odraslih pri ustvarjanju varovalnih dejavnikov in dejavnikov tveganja. Tema je bila zanimiva in hkrati aktualna. Opominja nas, da so mladostniki izpostavljeni nekaterim tveganjem, ki jih jih s preventivnimi (varovalnimi) dejavnostmi v okviru družine, šole, društev… lahko zmanjšamo. Predstavitev je bila podana preko elektronskih prosojnic, ki nam jih je Združenje Drogart prijazno dovolilo objaviti na spletni strani, da si jih lahko zainteresirani ogledate.
Vabljeni k ogledu.  Osnovna_sola_Gradec_2016

Šol. svetovalna delavka Irena Smrekar Simončič