POROČILO: Jesenska akcija zbiranja starega papirja (21.10.2016)

Nazadnje spremenjeno 27.10.2016 , ob 11:49 Urejal: Jana Isoski

Zelo uspešno se je zaključila prva akcija zbiranja starega papirja, ki je potekala tako na matični kot na podružničnih šolah. Na POŠ Jevnica so učenci zbrali 2,16 t papirja. Na POŠ Hotič, POŠ Vače in POŠ Kresnice so učenci skupaj zbrali 4,5 t papirja. Na Matični šoli in na POŠ Vače, se je star papir zbiral po razredih. Razredi, ki bodo v obeh akcijah zbrali največ papirja, bodo ob koncu leta prejeli simbolične nagrade. V prvi akciji so bili najuspešnejši razredi, z zbrano več kot tono papirja na razred, na matični šoli 7.a, 8.a in 3.b. Na POŠ Vače je bil najuspešnejši 6. razred. Ker ste v akcije zbiranja papirja vključeni seveda tudi starši, babice, dedki in drugi krajani se ob tej priložnosti, zahvaljujemo vsem, ki prispevate k uspehu zbiralnih akcij oz. skupaj za nami bogatite šolski sklad.

Objavljeno: 21 oktobra 2016 , Avtor: Jana Isoski