VABILO: Srednješolski sejem

Nazadnje spremenjeno 8.11.2016 , ob 12:39 Urejal: Jana Isoski

slika

V ČETRTEK, 17. 11. 2016 bo od 16. 30.  do 18. ure na OŠ Gradec, Bevkova 3, Litija, potekal SREDNJEŠOLSKI SEJEM, na katerem se bodo predstavljale naslednje srednje  šole:

Gimnazija Litija; Šolski center na Aškerčevi c. v Ljubljani: mizar, lesarski tehnik, strojni tehnik, kemijski tehnik, tehnik varovanja; Srednja gradbena geodetska in okoljevarstvena šola: gradbeni tehnik, geodetski tehnik, okoljevarstveni   tehnik, zidar, strojnik gradbene mehanizacije….; Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad: avtoserviser, avtokaroserist, mehatronik operater, logistični tehnik, ustvarjalec modnih oblačil…; Srednja šola tehniških strok  Šiška: elektrikar, računalnikar, tehnik mehatronike; Srednja zdravstvena šola LJ: bolničar-negovalec, medicinska sestra/srednji zdravstvenik; Šolski center za pošto, ekonomijo  in telekomunikacije:  ekonomski tehnik, tehnik elektronskih komunikacij; Srednja frizerska šola Ljubljana: frizer; Srednja šola za  farmacijo, kozmetiko in zdravstvo; Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje: orodjar, inštalater str. inštalacij, elektrotehnik, tehnik računalništva…, Kmetijska šola Grm, Novo mesto: vrtnar, cvetličar, kmetijsko – podjetniški tehnik, hortikulturni tehnik…; Srednja medijska in grafična šola Ljubljana: medijski, grafični tehnik; Srednja  šola Zagorje: gastronom hotelir, trgovec, medicinska sestra…; Biotehniški izobraževalni center- Gimnazija in veterinarska šola.; Srednja šola za gostinstvo in turizem LJ: gastronom hotelir, gastronomsko turistični tehnik; Srednja trgovska šola: trgovec, aranžerski tehnik.

Sejem je namenjen učencem 7., 8. in 9. razreda, ki razmišljajo, kam po  osnovni šoli, in njihovim staršem pa tudi drugim zainteresiranim, ki že razmišljajo o svoji prihodnosti in prihodnosti svojih otrok

Vljudno vabljeni!

Objavljeno: 8 novembra 2016 , Avtor: Jana Isoski