Vabilo: Zbiranje predmetov za novoletni srečelov in šolski sklad (november)

Nazadnje spremenjeno 9.11.2016 , ob 15:36 Urejal: alenka.zupancic

Bogastvo potrebuje dotok in odtok,

tako kot voda, če želimo, da je vedno čista.

Vlasta Nussdorfer

Spoštovani!

Vsako leto učenci skupaj z učitelji v prazničnih dneh meseca decembra pripravimo novoletni sejem in koncert. Na sejmu prodajamo izdelke, ki jih naredimo sami v okviru tehniških delavnic. V letošnjem letu si želimo organizirati tudi srečelov. V ta namen vas toplo vabimo k sodelovanju, da z donacijami v obliki izdelkov prispevate k temu, da  bomo imeli čim več dobitnih srečk.

Ves denar, ki ga bomo zbrali, bomo namenili v šolski sklad, ki je v prvi vrsti namenjen pomoči učencev, ki se zaradi socialne ogroženosti na morejo udeleževati šolskih in obšolskih dejavnosti, v drugi vrsti pa želimo s sredstvi iz sklada bogatiti naš vzgojno-izobraževalni program.

Predmete za srečelov lahko oddate razrednikom ali v računovodstvo šole vsak delovnik do 14. ure vse do novoletnega sejma, ki bo v mesecu decembru.

Vsak prispevek šteje. Hvala za to, ker nam pomagate.

Učenci in učitelji OŠ Gradec z ravnateljico Tatjano Gombač

Objavljeno: 9 novembra 2016 , Avtor: alenka.zupancic