H-Obvestilo: Roditeljski sestanek za starše 1., 2. in 3. razreda (16. 3. 2017)

Nazadnje spremenjeno 11.3.2017 , ob 10:34 Urejal: Elizabeta Bučar

Spoštovani starši,

Vabimo vas na roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 16.3.2017, ob 17.00, v predavalnici matične šole, Bevkova 3, Litija. Temi, ki sta ju, na pobudo učiteljic, pripravili šolski strokovni delavki Maša Pikl (specialna pedagoginja) in Dunja Požaršek (pedagoginja), sta zelo aktualni. Opažamo namreč, da v tem trenutku predstavlja pri večini učencev I. triade akutno težavo branje, ki je, kot celoten otrokov razvoj, zelo tesno povezan z otrokovimi motoričnimi (gibalnimi) sposobnostmi.

Želimo vas seznaniti s tehnikami, ki bodo vašim otrokom v veliko pomoč in podporo pri osvajanju te veščine, vam predstaviti nekatere pripomočke, poudariti pomen ustrezne telesne aktivnosti in gibalnih vaj, ki spodbujajo učenje ter vas opozoriti na najpogostejše napačne pristope pri učenju branja.

Veselimo se srečanja z vami.

Hvala za sodelovanje in lep pozdrav.

Irma Nemec Bric in Špela Lajovic

Objavljeno: 11 marca 2017 , Avtor: Elizabeta Bučar