MŠ – Zbiralna akcija odpadnega papirja

Nazadnje spremenjeno 26.4.2017 , ob 13:56 Urejal: Jana Isoski

V DVEH AKCIJAH ZBRALI SKUPAJ 20 TON ODPADNEGA PAPIRJA

Na matični Osnovni šoli Gradec vsako leto dvakrat zbiramo star papir, prihodek od prodaje pa namenimo šolskemu skladu. Odpadni papir smo uspešno zbirali tudi v letošnjem šolskem letu, saj smo kar dvakrat napolnili največji zabojnik.

Razredi, ki so v obeh akcijah skupaj zbrali največ papirja, bodo ob koncu leta prejeli simbolične nagrade oz. družabne igre.

Akcijo zbiranja odpadnega papirja bomo ponovno organizirali oktobra 2017, še vedno pa v dobrodelni namen zbiramo tudi plastične zamaške.

Hvala vsem, ki prispevate k uspehu dobrodelnih zbiralnih akcij.

Minka Savšek

ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA

Aprila bomo na matični šoli ponovno izvedli akcijo zbiranja odpadnega papirja, prihodek od prodaje pa bomo tudi tokrat namenili šolskemu skladu.

Največji zabojnik bodo pripeljali pred šolo v sredo, 5. aprila, dopoldan, odpeljali pa ga bodo v petek, 7. aprila, okoli 12. ure.

ŽELIMO, DA SE V AKCIJO VKLJUČITE VSI UČENCI IN UČITELJI, K AKCIJI PA POVABITE TUDI SVOJE SORODNIKE, SOSEDE IN ZNANCE.

Razredi, ki bodo v obeh akcijah skupaj zbrali največ papirja, bodo ob koncu leta prejeli simbolične nagrade.

Z ZBIRANJEM PAPIRJA POMAGAMO OHRANJATI NAŠE GOZDOVE!

Objavljeno: 22 marca 2017 , Avtor: marija.savsek