Zimske radosti v OPB na POŠ Vače

Nazadnje spremenjeno 3.3.2017 , ob 19:47 Urejal: Katja Strmljan

Po koncu prazničnega decembra smo učenci v OPB pogumno zakorakali novemu letu in novim dogodivščinam naproti.

Izdelali smo si čisto svoje in unikatne koledarje za leto 2017, naše pridne roke so izdelal male prikupne Eskime, zasnežene polarne medvede in nasmejane snežake. Zelo smo se razveselili januarskega snega in tako kar nekaj popoldanskih uric preživeli na hribčku pred šolo, kjer smo se odeti v topla obuvala in oblačila navdušeno spuščali po zasneženem hribu.

Februarja smo s papirnatimi srčki okrasili hodnik, tako da je tudi pri nas malce zadišalo po valentinovem, v pustnem času pa izdelali navihane klovne in zanimive pustne maske. Sedaj že nestrpno pričakujemo lepe in tople pomladne dni, ko bomo lahko več časa preživeli na šolskem igrišču.

Objavljeno: 3 marca 2017 , Avtor: Katja Strmljan