H-Obvestilo – Zaključna prireditev – čisti zobje (25. 5. 2017)

Nazadnje spremenjeno 17.5.2017 , ob 17:02 Urejal: Elizabeta Bučar

Spoštovani.

Letos smo se prvič v naši regiji pridružili tekmovanju za čiste zobe. Namen kontrole čistosti zob je, da otroke spodbudimo k rednejšemu in pravilnejšemu umivanju zob.
Tekmovali so učenci vseh šol od 1. do 5. razreda. Zmagovalci so vsi, ki so se trudili in eni bolj, drugi manj, izboljšati ustno higieno.

Zmagovalci tekmovanja za čiste zobe OŠ GRADEC – POŠ HOTIČ (razred, ki je zbral največ točk) učenci 5. razreda.

Zato so učenci od 2. do vključno 5.razreda vabljeni na osrednjo zaključno prireditev 34.Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani med slovenskimi osnovnošolci, ki bo

v četrtek, 25.5.2017 ob 09.45 v dvorani Tivoli v Ljubljani.

Med več kot 700 osnovnimi šolami Republike Slovenije bodo razglasili in nagradili najboljše med najboljšimi, tj 9regijskih zmagovalcev in NAJ RAZRED SLOVENIJE!

V zabavnem delu programa bodo z nami Kapitan Aquafresh, akrobatska skupina Dunk Kings

in glasbena skupina Čuki.

Ta dan se zberejo učenci od 2. do vključno 5. razreda ob 8.00 uri v šoli (imeli bomo 1. uro pouka), potem pa se bomo za avtobusom odpeljali v Ljubljano. Malico bodo dobili v šoli.

Vrnili se bomo okoli 13.15 ure.

Ker bomo prepozni za kosilo, bodo imeli ta dan kosilo odpovedano, dobili pa bodo dodaten topel obrok (malico).

Objavljeno: 17 maja 2017 , Avtor: Elizabeta Bučar