Utrinki s POŠ Hotič

Nazadnje spremenjeno 24.6.2017 , ob 11:04 Urejal: Elizabeta Bučar

V zadnjem tednu je bilo na POŠ Hotič zelo zanimivo.

V sredo so nas obiskali bodoči učenci 1. razreda in se poigrali s sošolci.

V četrtek so se učenci v OPB ohlajali ob vodnih igrah. Na vso moč so se skupine borile v igrah Ritopoč, Gasilec samo, Jajcemet, Mokra žoga in Lov na zaklad. Da se med igrami niso preveč ogreli, so se še dodatno ohlajali z vodnimi pištolcami in vedri, polni vode. Ob zaključku je sledila še slavnostna podelitev  medalj.

V petek, zadnji dan pouka, pa smo se odpravili na kopanje v Atlatnis. Utrujeni in veseli smo se vrnili v šolo na podelitev spričeval.

Sledijo končno zaslužene počitnice za učence in tudi za starše, ki ste pridno sodelovali z nami in redno spremljali delo svojega otroka.

Želimo Vam lepe in prijetne počitnice, kjerkoli že boste.

Dragi učenci.

Nasvidenje do 1. septembra, ko se boste spočiti in veseli vrnili v šolske klopi novim dogodivščinam naproti.

učiteljice POŠ Hotič

Objavljeno: 24 junija 2017 , Avtor: Elizabeta Bučar