Obvestilo: KROS (29. 9. 2017)

Nazadnje spremenjeno 28.9.2017 , ob 8:25 Urejal: Jana Isoski

OBVESTILO

V petek, 29. 9. 2017, bodo imeli učenci od 1. do 5. razreda matične šole in vseh njenih podružnic, šolski kros. Kros bo potekal na igrišču NK Litija. Učenci naj bodo športno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik v katerem so rezervna oblačila. Na prizorišče naj pridejo že oblečeni za tek (pod trenirko naj imajo oblačila, v katerih bodo tekli).  Odhod iz vseh podružnic bo ob 8:00. Učenci iz matične šole imajo zbor ob 8:00 na matični šoli od koder se skupaj z učiteljicami peš odpravijo na NK Litija. Učenci dobijo šolsko malico, s seboj pa naj imajo še kakšno dodatno pijačo. Učenci tečejo v supergah in NE v »kopačkah«. Dogajanje na igrišču NK Litija bo predvidoma trajalo do 11:30 ure. Takrat je predviden tudi povratek učencev na podružnice. Učenci iz matične šole se skupaj z učiteljicami vrnejo nazaj na matično šolo.

Tekaški pozdrav!

Športni pedagogi OŠ Gradec in razredne učiteljice od 1. do 5. razreda.

Objavljeno: 27 septembra 2017 , Avtor: Jana Isoski