VABILO

Nazadnje spremenjeno 3.1.2018 , ob 7:14 Urejal: Dunja Požaršek

Spoštovani starši,
v četrtek, 4.1.2018, vas učiteljice dodatne strokovne pomoči od 16.30 dalje vabimo, da se oglasite na predstavitvi različnih učnih, vedenjskih, čustvenih in osebnostnih motenj otrok. V avli matične šole bomo za vas pripravile kotičke z zloženkami na temo bralno-napisovalnih težav (disleksija), težav pri matematiki, težav s pomnjenjem in koncentracijo, na temo avtistične motnje, težav z obvladovanjem in izražanjem čustev (jeza, impulzivnost, strah…), težav z motnjami hranjenja in še mnogih drugih. V tem času bomo v avli prisotne tudi učiteljice dodatne strokovne pomoči, kar lahko izkoristite za osebni posvet na omenjene teme. Predstavile vam bomo tako rizične dejavnike, pokazatelje in značilnosti težav in motenj ter predloge za nadaljnje delo z otrokom. Poleg naštetega boste lahko pokukali tudi v novo pridobljeno senzorno sobo, ki je namenjena predvsem umirjanju, sproščanju in terapiji otrok.
Vljudno vabljeni.

Objavljeno: 3 januarja 2018 , Avtor: Dunja Požaršek