OBVESTILO – SANKANJE – 4. IN 5. r

Nazadnje spremenjeno 9.2.2018 , ob 10:59 Urejal: Mateja Gorše

Datum: 7. 2. 2018

Obvestilo!

V ponedeljek, 12. 2. 2018, bomo izvedli 3. športni dan. Odpravili se bomo na sankališče in smučišče v Kandrše. Odhod avtobusa izpred šole bo ob 8. 00, povratek pa okoli 12. 20. Za toplo malico bo poskrbljeno na sankališču/smučišču, kosilo bodo imeli učenci v šoli. Stroške malice ter uporabo sankališča/smučišča v višini 8,5€ in prevoza boste poravnali po položnici.

Športni dan je sicer namenjen sankanju, posamezni učenci pa so izrazili željo po smučanju. Zato smo se odločili, da bomo omogočili tudi slednjo dejavnost, vendar le ob pogoju učenčevega predhodnega dogovora z razredničarko in vami. Pri tem morajo učenci, ki so se z razredničarko dogovorili za smučanje, to športno disciplino zelo dobro obvladati.

Učenci morajo biti ta dan ustrezno oblečeni in obuti (kape, šali, smučarske hlače, bunda, rokavice ter ustrezna obutev), s seboj imajo lesene sani ali smučarsko opremo (smuči, palice, pancerje, obvezna je tudi čelada). V manjšem nahrbtniku naj imajo rezervna oblačila, napitek, sladek prigrizek.

7. 50  ZBOR UČENCEV NA ŠOLSKI AVTOBUSNI POSTAJI

8. 00  ODHOD  IZPRED ŠOLE

8. 40  PRIHOD V KANDRŠE IN PRIPRAVA NA SANKANJE/SMUČANJE

9. 00  SANKANJE/SMUČANJE