OBVESTILO: Delovna sobota na MŠ (7. 4. 2018)

Nazadnje spremenjeno 30.3.2018 , ob 9:18 Urejal: Jana Isoski

Spoštovani starši!

Sobota, 7. 4. 2018 je, po šolskem koledarju, delovna sobota. Učenci 1. triade jo bodo dočakali kar v šoli s »Pravljično nočjo«, ki se bo zaključila v soboto ob 10. uri. Učenci 4. in 5. razreda bodo imeli v soboto pouk po urniku, za učence od 6. do 9. razreda pa bo organiziran Naravoslovni dan Zaščita in reševanje. Vse dejavnosti se bodo za učence od 4. do 9. razreda zaključile s 5. šolsko uro, ob 12.20. Avtobusni prevozi bodo v šolo potekali po ustaljenem urniku, po končanem pouku pa bo organiziran prevoz v smeri Boltija – Konj ob 12. 30, v smeri Senožeti pa ob 12. 45. Kasnejših prevozov ta dan ne bo. Delovno soboto bo v šoli učencem na voljo šolska malica, zajtrkov in kosil ta dan ne bo. Tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje v soboto ne bosta organizirana.

Želimo vam prijetne trenutke v krogu družine v času velikonočnih praznikov.

Objavljeno: 30 marca 2018 , Avtor: Jana Isoski