SLOVENIA – razstava aktiva tujih jezikov

Nazadnje spremenjeno 10.4.2018 , ob 22:59 Urejal: Tjaša Lemut Novak

Spoštovani,

vljudno vabljeni na ogled razstave, ki so jo pripravili učenci od 1. do 9. razreda, pod mentorstvom učiteljic tujega jezika.

Razstava je v avli matične šole v času od 3. 4. 2018 do druge polovice maja 2018.

Ves čas se razvija, spreminja … v tem času pa jo bodo dopolnili in nadgradili tudi nekateri dogodki:

• ura KAMISHIBAI gledališča oz. pripovedovanja pravljic
  • natečaj za NAJ slovenski copat
  • gledališki večer v maju s predstavo Slovenija, od kod lepote tvoje (gledališka skupina Šund’r)
  • predstavitev dela razredov, posameznikov itd. v okviru projekta (tudi izdelki na razstavi, govorni nastopi, brošure, zemljevidi poti, minibooks itd.)

Skozi celotno šolsko leto krepimo tudi narodno zavest, obravnavamo domoljubne vsebine in “odkrivamo” Slovenijo, slovensko in predvsem cenimo to, kar imamo.

I SEE YOU, I watch and observe you … I know you.

Slovenia – to know you, is to love you.

Objavljeno: 10 aprila 2018 , Avtor: Tjaša Lemut Novak