V – Šolsko šahovsko tekmovanje

Nazadnje spremenjeno 20.4.2018 , ob 9:20 Urejal: Mojca Križnik

Od 27. 3. do 12. 4. se je na Vačah odvijalo šolsko šahovsko tekmovanje.

Od 27. 3. do 29. 3. so tekmovali učenci 1. triletja, in sicer Tadej in Matej Mizori, Aleks Malgaj, Lovro Šinkovec, Anej Pust, Tereza Stopar, Maks Vrhovec, Alja Indof, Teo Hvala, Tristan Tori, Maja Hiršel in Mark Ribič. Matej Mizori si je priboril zlato medaljo, Tadej Mizori srebrno in Alja Indof bronasto.

Od 3. 4. do 5. 4. so tekmovali učenci 2. triletja, in sicer Nejc Trdin, Filip Meglič, Maj Mohar, Lenard Sakač, Kristjan Osolnik, Luka Hiršel, Maj Groboljšek, Matic Škrabanja, Urban Indof, Nik Mizori, Tai Pintarič in Aljaž Merela. Zlato medaljo je osvojil Nejc Trdin, Nik Mizori si je prislužil srebrno medaljo, Filip Meglič pa bronasto.

Od 10. 4. do 12. 4. so tekmovali učenci zadnjega triletja, in sicer Nejc in Luka Gračner, Živa Nagode, Zoja Kovač, Tine Pograjc, Nik Ribič, Izidor Kristan, Ožbej Sakač, Neža Bebar, Lara Osolnik, Aljaž Rokavec, Maks Urbanija in Urban Urbanija. Medalje so osvojili: Aljaž Rokavec zlato, Ožbej Sakač srebrno in Luka Gračner bronasto.

Vsem tekmovalcem čestitam!

Mentorica: Mojca Križnik