Tekmovanji Znam več z Lili in Binetom 2019/20 (Maja Bregar)

Nazadnje spremenjeno 4.9.2019 , ob 17:03 Urejal: maja.bregar

Tekmovanje Znam več z Lili in Binetom je šolsko tekmovanje s področij matematike, slovenščine in spoznavanja okolja. Namenjeno je učencem prvega, drugega in tretjega razreda osnovne šole. Na voljo sta medpredmetno in matematično tekmovanje. Naloge so zahtevnejše in z njimi učenci nadgradijo in utrdijo svoje znanje. Učenci se na medpredmetno tekmovanje pripravljajo z reševanjem nalog v vadnicah Znam več, Lili in Bine 1–3, na matematično tekmovanje pa z reševanjem nalog v vadnicah Računam z Lili in Binetom 1–3.

Medpredmetno tekmovanje bo potekalo 13. maja 2020, matematično tekmovanje pa 14. maja 2020. Vsi udeleženci prejmejo priznanje za sodelovanje in darilo, najboljši v vsakem oddelku posameznega razreda pa majico.

Objavljeno: 31 avgusta 2018 , Avtor: maja.bregar