J-ND-Čistilna akcija

Nazadnje spremenjeno 16.9.2018 , ob 19:43 Urejal: Darja Rajšek

Na delovno soboto, 15.9.2018, smo se tudi na POŠ Jevnica  pridružili vseslovenski akciji čiščenja. Naši učenci so se pridružili članom LD Jevnica in RK Jevnica ter posameznim krajanom in očistili okolico šole. Z veseljem in vnemo smo iskali odpadke, zmotile pa so nas rokavice, ki jih je priskrbel organizator.  Vsak par rokavic je bil zapakiran v plastično vrečko, kar je le še povečalo količino odpadkov. Ker se na šoli trudimo zmanjšati količino embalaže, se nam to zdi nesprejemljivo. Pustili smo neodprte,  vrnili jih bomo organizatorju. 

Lotili smo se tudi urejanja našega vrta. Učenci so pridno odstranjevali plevel, zato ima tudi vrt lepšo podobo. Gredice so sedaj pripravljene za jesensko setev. 

Objavljeno: 16 septembra 2018 , Avtor: Darja Rajšek