Obvestilo: Rožnati oktober (24. 9. 2018)

Nazadnje spremenjeno 24.9.2018 , ob 11:04 Urejal: Jana Isoski

Spoštovani kolegi in kolegice, učenci, starši, stari starši in ostali,

rak dojk je najpogostejše maligno obolenje žensk v razvitem svetu. Z akcijami ozaveščanja si prizadevamo opozoriti na bolezen, pomen pravočasnega odkrivanja in učinkovitega zdravljenja.

Na OŠ Gradec se pridružujemo vseslovenskemu in evropskemu boju proti tej zahrbtni bolezni in vas pozivamo, da se nam pridružite. V ta namen bomo vsak petek v septembru od 7. do 8. ure zjutraj v jedilnici matične šole ustvarjali rožnate pletenine. S pletilkami, kvačkami in volno ste dobrodošli vsi učitelji, učenci, starši in stari starši, ki si lahko vzamete kanček časa.

V četrtek, 27. 9. 2018, ob 17.00 pa vas vse skupaj vabimo na zaključek pletilskega maratona, ko bomo drevesa v okolici šole oblekli v rožnate pletenine.

Pomagate lahko torej s pletenjem, darovanjem rožnate volne in/ali prisostvovanjem na zaključku.

V solidarnosti do obolelih in v upanju na povečano število uspešno ozdravljenih na snidenje.

Objavljeno: 24 septembra 2018 , Avtor: Jana Isoski