V_ŠD_DELOVNA SOBOTA

Nazadnje spremenjeno 17.9.2018 , ob 20:24 Urejal: alenka.zupancic

Danes, na praznično soboto, smo učenci in učitelji na POŠ Vače imeli športni dan. Zjutraj smo se vsi zbrali v telovadnici in prisluhnili obeležitvi dneva vrnitve Primorske k matični domovini. Športni dan smo popestrili tudi z ekološkimi uricami, saj smo med pohodom pobirali odpadke, ki so ležali na naši poti in ob njej. Očistili smo širšo okolico šole in ugotovili, da Vače le niso popolnoma posute s smetmi, kar nas je izjemno veselilo. Ko smo se naužili svežega zraka in pripomogli k čistejšemu okolišu, so se starejši učenci preizkusili še v treh ekološko obarvanih delavnicah. Nekaj učencev je prebarvalo talne igre na šolskem igrišču, drugi so barvali kartonaste škatle, v katere bomo odlagali odpadno embalažo, nekaj učencev pa se je preizkusilo v izdelavi papirja. Prav vsem je šlo odlično od rok in sobotno dopoldne smo zaključili prijetno razpoloženi.

Objavljeno: 15 septembra 2018 , Avtor: Maja Žibert