V oktobru ‘začet’ “BOOK BAG”

Nazadnje spremenjeno 15.10.2018 , ob 14:48 Urejal: alenka.zupancic

Spoštovani starši,

z letošnjim oktobrom smo v aktivu tujih jezikov začeli z novim inovativnim pristopom k branju – “BOOK BAG”.

Učenci od 2. do 9. razreda (na vseh petih šolah Osnovne šole Gradec) bodo v ‘začasno darilo’ prejeli “BOOK BAG” za svoj razred ter preko mnogih različnih vrst besedil – med drugim tudi navodil za namizne igre, dominami v slogu slikovnih slovarjev, notnega zapisa z besedilom, stripi, knjižicami njihovih učiteljic, revijami, prilagojenimi in originalnimi knjigami, besedili pop popevk – urili in izboljšali svoje branje.

Naša prošnja:

SPOŠTOVANI STARŠI, starejši bratje in sestre,

ko vidite “BOOK BAG” pri vas doma, prosimo, poglejte vanj. Vzemite si nekaj časa za branje … raziskovanje … učenje … in … zabavo s knjigo v dobri družbi, družbi vaših najmlajših. Na mladih svet stoji in vsi si želimo, da bi bil v bodoče še boljši.

“BOOK BAG” 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, in 9 je narejen za vse vas. Uživajte!

Objavljeno: 12 oktobra 2018 , Avtor: Tjaša Lemut Novak