Program za nadarjene učence za šolsko leto 2019/2020

Nazadnje spremenjeno 11.9.2019 , ob 20:30 Urejal: Anita Mirjanić

PROGRAM ZA NADARJENE UČENCE 2019/2020

OŠ Gradec ponuja dodatne vsebine s področja športa, naravoslovja, jezikoslovja, družboslovja, socialnih veščin in umetnosti.

OŠ Gradec pri učencih krepi tudi veščino empatije do sočloveka, živali in okolja, ekološko zavest, humanitarnost in dobrodelnost.

• Vsebine so namenjene VSEM učencem od 5. do 9. razreda. Učenci se prijavijo pri učitelju, ki je nosilec vsebine.
  • Cilji posameznih vsebin so objavljene na oglasni deski za nadarjene učence v avli MŠ.

Za učence, ki so evidentirani kot nadarjeni učenci, velja:

• učenci 6. in 7. razreda izberejo 3 vsebine in se udeležijo 2 tekmovanj.
  • učenci 8. in 9. razreda izberejo 3 vsebine in se udeležijo 3 tekmovanj.

Namesto tekmovanj lahko učenec izbere: BRALNO ZNAČKO (slovenska, angleška, nemška bralna značka), AKTIVNO SODELOVANJE V EKOLOŠKIH AKCIJAH ŠOLE, SODELOVANJE V HUMANITARNIH DEJAVNOSTIH ŠOLE, SODELOVANJE V AKCIJAH PROSTOVOLJSTVA IN DOBRODELNOSTI.

Objavljeno: 3 novembra 2018 , Avtor: Anita Mirjanić