Vabilo: Srednješolski sejem (15. 11. 2018)

Nazadnje spremenjeno 19.11.2018 , ob 11:53 Urejal: Jana Isoski

Spoštovani,

V ČETRTEK, 15. 11. 2018, bo od 17.30  do 19.00 na OŠ Gradec, Bevkova 3, Litija, potekal SREDNJEŠOLSKI SEJEM, na katerem se bodo predstavljale naslednje srednje  šole:

Gimnazija Litija; Šolski center, Aškerčeva c., Ljubljana: mizar, lesarski tehnik, strojni tehnik, kemijski tehnik, tehnik varovanja; Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola: gradbeni tehnik, geodetski tehnik, okoljevarstveni   tehnik, zidar, strojnik gradbene mehanizacije …; Srednja šola tehniških strok  Šiška: elektrikar, računalnikar, tehnik mehatronike; Srednja zdravstvena šola LJ: bolničar-negovalec, medicinska sestra/srednji zdravstvenik; Šolski center za pošto, ekonomijo  in telekomunikacije: ekonomski tehnik, tehnik elektronskih komunikacij; Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad: avtoserviser, avtokaroserist, mehatronik operater, logistični tehnik, izdelovalec, ustvarjalec modnih oblačil …; Srednja šola za  farmacijo, kozmetiko in zdravstvo; Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje: orodjar, inštalater str. inštalacij, elektrotehnik, tehnik računalništva …, Kmetijska šola Grm, Novo mesto: vrtnar, cvetličar, kmetijsko– podjetniški tehnik, hortikulturni tehnik …; Srednja medijska in grafična šola Ljubljana: medijski, grafični tehnik; Srednja  šola Zagorje: gastronom hotelir, trgovec, medicinska sestra …; Srednja trgovska šola: trgovec, aranžerski tehnik; Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana: tehniška gimnazija, elektrotehnik, tehnik računalništva; Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje: gimnazija, ekonomska gimnazija; Srednja ekonomska šola Ljubljana: ekonomski tehnik, ekonomska gimnazija… Predstavljen bo tudi poklic policista.

Sejem je namenjen učencem 7., 8. in 9. razreda, ki razmišljajo, kam po  osnovni šoli, in njihovim staršem ter drugim zainteresiranim, ki že razmišljajo o svoji prihodnosti in prihodnosti svojih otrok

Vljudno vabljeni!

Objavljeno: 6 novembra 2018 , Avtor: Jana Isoski