Vabilo: Objem topline za novo učno kuhinjo

Nazadnje spremenjeno 2.1.2019 , ob 15:42 Urejal: alenka.zupancic

Spoštovani!
Ponovno smo se prijavili k sodelovanju v akciji Objem topline. V lanskem letu smo uspeli pridobiti 322,87 € sredstev za prenovo otroškega igrišča, letos je naš namen z donatorskimi sredstvi prenoviti učno kuhinjo za učence matične šole.
V akciji Objem topline bomo sodelovali od vključno 1. 1. 2019 do vključno 31. 1. 2019.

Predlagam, da si nastavite opomnik in vsak dan glasujete. K sodelovanju lahko povabite tudi svoje domače in znance – veliko nas je in skupaj smo lahko zelo močni. Za vašo pomoč se vam iskreno zahvaljujem ter vam ob tej priložnosti želim blagoslovljen božič in srečno novo leto 2019!

Damjan Štrus

Kako nam lahko pomagate?
Vse, kar morate storiti, je, da vsak dan oddate svoj glas oziroma podarite OBJEM s klikom na OSNOVNA ŠOLA GRADEC.

Navodila za podarjanje objemov:

1) Objem podarite tako, da kliknete na link http://objemtopline.dormeo.net/ in pod OSNOVNA ŠOLA GRADEC kliknete gumb »podarjam objem«. Ko to naredite prvič, objem še ni podarjen, saj se je potrebno najprej registrirati z vašim e-mail naslovom.

2) To pomeni, da se vam po prvem kliku na gumb »podarjam objem« pojavi okno, v katerega vpišete vaš e-mail.

3) Na e-mail, ki ga boste vpisali, vam bomo takoj poslali sporočilo, v katerem se bo nahajala povezava, na katero morate klikniti, da potrdite sodelovanje. S tem je registracija uspešno opravljena in odprla se vam bo spletna stran Objema topline, kar pomeni, da lahko sedaj normalno podarjate objeme (brez ponovne registracije).

4) Pod organizacijo OSNOVNA ŠOLA GRADEC kliknete gumb »podarjam objem« in številka se bo obarvala zeleno. To pomeni, da je bil objem uspešno podarjen. Vsak dan lahko podarite po 1 objem vsaki sodelujoči organizaciji. Če v roku 24 ur po prvič podarjenem objemu še enkrat kliknete »podarjam objem«, se bo številka obarvala rdeče, kar pomeni, da ste tisti dan tej organizaciji objem že podarili in ga ne morete več.

HVALA VSEM, KI BOSTE SODELOVALI IN DELILI OBJEM TOPLINE S PRIJATELJI!

Objavljeno: 2 januarja 2019 , Avtor: Uroš Rozina