POŠ IN MŠ: KAM IN KAKO PO POMOČ?

Nazadnje spremenjeno 2.2.2019 , ob 18:34 Urejal: alenka.zupancic

Četrtek, 7. 2. 2019, od 16.30 do 18.00

Avla matične šole Gradec

Spoštovani starši,
učiteljice dodatne strokovne pomoči vas vabimo, da se oglasite na predstavitvi našega dela. Pozornost bomo namenile predvsem različnim učnim, vedenjskim, čustvenim in osebnostnim motnjam otrok, kot tudi predstavitvi projekta Migalnice, s katerim skušamo, v sodelovanju z učiteljicami, preko gibalnega razvoja otrokom omogočiti optimalno celostno delovanje in zvišati njegovo uspešnost. V avli matične šole bomo za vas pripravile kotičke z zloženkami na temo bralno-napisovalnih težav (disleksija), težav pri matematiki, težav s pomnjenjem in koncentracijo, na temo avtistične motnje, težav z obvladovanjem in izražanjem čustev (jeza, impulzivnost, strah …), težav z motnjami hranjenja in še mnogih drugih. V tem času bomo v avli prisotne tudi vse učiteljice dodatne strokovne pomoči, kar lahko izkoristite za osebni posvet o omenjenih temah. Predstavile vam bomo tako rizične dejavnike, pokazatelje ter značilnosti težav in motenj kot tudi predloge in pripomočke za nadaljnje delo z otrokom. Poleg naštetega boste lahko pokukali tudi v senzorno sobo, ki je namenjena predvsem umirjanju, sproščanju in terapiji otrok.
Vljudno vabljeni.

Objavljeno: 2 februarja 2019 , Avtor: Dunja Požaršek