MŠ_Logotip za filmske izdelke

Nazadnje spremenjeno 29.5.2019 , ob 18:32 Urejal: Tjaša Lemut Novak

Pri urah računalništva sta učenca Matej Logaj in Klara Kajtna Pirnat pod mentorstvom učiteljice Anje Knežević izdelala najavno špico za vse nadaljnje filme oziroma posnetke, ki jih bomo izdelali tako v okviru filmske vzgoje kot ostalih projektov.

Kar nekaj časa in množica idej sta botrovala končnemu ‘nagajivemu/igrivemu’ soncu ob Alpah, reki ter krasni pokrajini.

Ker je sonce vedno tisti pozitivni simbol, ki osvetljuje, žari, greje, hrani … smo bili na Osnovni šoli Gradec (tako učenci kot mentorici AK in TLN) mnenja, da je ravno pravšnji za to, kar želimo početi tudi v prihodnje – ustvarjati, predstavljati, navdihovati, graditi …

Logotip je bil prvič uporabljen na 1. filmskem večeru OŠ Gradec, ki je bil prav na SVETOVNI DAN SONCA, in sicer v torek, 28. 5. 2019.

Objavljeno: 29 maja 2019 , Avtor: Tjaša Lemut Novak