MŠ_H_K_J_5. razred_PROJEKT PETOŠOLSKA DRUŽENJA

Nazadnje spremenjeno 24.6.2019 , ob 11:19 Urejal: alenka.zupancic

Danes, 21. junija 2019, smo se na matični šoli družili učenci – petošolci z matične šole, iz Hotiča, Kresnic in Jevnice. Petošolcem, ki obiskujejo matično šole, so prostori, učitelji in pravila šole dobro znani. Da pa bo prehod učencem podružničnih šol, ki jeseni pričnejo s šolanjem na matični šoli, lažji, smo si ogledali, kam nas bo septembra vodila pot. Ogledali smo si računalniško učilnico, kjer nam je gospod Uroš Rozina predstavil, kako v tem prostoru poteka delo. Malico smo pojedli v jedilnici. Potek hranjenja nam je opisala gospa Anita Mikša. Pri gospe Stanki Sirk smo spoznali knjižnico. V predavalnici so nam učenci iz POŠ Jevnica odigrali dramatizacijo, ki so jo sestavili sami. Učenka 5. b razreda je predstavila Litijo, učenci POŠ Kresnice so plesali, učenci iz 5. a razreda pa so dan popestrili s skečem. Pozdravil nas je tudi gospod ravnatelj. Na koncu smo se družili še na šolskem igrišču. Bili smo zadovoljni, saj smo projekt uspešno zaključili.

Objavljeno: 21 junija 2019 , Avtor: judita.nemecek