OBVESTILO: Enotna informacija o prvem šolskem dnevu v šolskem letu 2019/2020 za VSE učence OŠ Gradec (matične šole in POŠ)

Nazadnje spremenjeno 2.9.2019 , ob 6:51 Urejal: Jana Isoski

Spoštovane učenke/učenci, dragi starši!

Poletne počitnice se končujejo, pred nami je novo šolsko leto 2019/2020, ki se začne v ponedeljek, 2. 9. 2019. Prvi šolski dan bo malica organizirana za vse učence, kosilo pa samo za tiste učence, ki so na kosilo prijavljeni. Na vseh šolah bo za učence od 2. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje, jutranje varstvo pa bo potekalo samo na podružničnih šolah, od 6. ure dalje, ker se pouk na POŠ za učence razredne stopnje pričenja ob 8. uri, na matični pa ob 9. uri. Pouk bo potekal po naslednjem razporedu: prvi dve uri bosta razredni uri, nato pa bo sledil pouk po urniku do vključno 5. šolske ure. Izbirnih (obveznih in neobveznih) predmetov ta dan ne bo.

MATIČNA ŠOLA

Prvi šolski dan učenci od 6. do 9. razreda pričenjajo ob 8. uri (zberejo se pred vhodom na predmetno stopnjo), učenci od 2. do 5. razreda pa ob 9. uri (zberejo se pred vhodom na razredno stopnjo). Vsi učenci prinesejo v šolo šolske copate. Učenci od 2. do 5. razreda prinesejo poleg copat tudi vse šolske potrebščine, ki jih bodo ta dan skupaj z razrednikom preverili in uredili. Učenci predmetne stopnje prinesejo s seboj potrebščine, ki jih bodo po urniku potrebovali.

URNIK za 2. 9. 2019

FIZ

GEO

GUM

Učenci 9. razredov se bodo tekom dopoldneva slikali za bilten, ki ga bodo prejeli ob koncu šolskega leta.

Prevozi v šolo bodo potekali po enakem voznem redu kot v preteklosti ( iz smeri Senožeti in Kresnic: 7.25, iz smeri Sava: 7.05, iz smeri Konj- Boltija: 7.35). Po končanem pouku bo prvi šolski dan organiziran prevoz le po 5. učni uri: v smeri Senožeti ob 12.45, v smeri Ponovič ob 12.30.

POŠ HOTIČ, POŠ KRESNICE, POŠ JEVNICA

Učenci od 2. do 5. razreda pričenjajo pouk ob 8.00. Vsi učenci prinesejo s seboj šolske copate in vse šolske potrebščine, ki jih bodo ta dan skupaj z razrednikom preverili in uredili. Šolski kombiji vozijo po ustaljenem voznem redu, tako kot v preteklem šolskem letu.

POŠ VAČE

Vsi učenci naj s seboj prinesejo šolske copate. Učenci od 2. do 5. razreda prinesejo tudi vse šolske potrebščine. Učenci od 6. do 9. razreda prinesejo potrebščine za predmete, ki jih imajo na urniku 3., 4. in 5. šolsko uro.

URNIK za 2. 9. 2019

Ura

6. V

7. V

8. V

9. V

3.

4.

5.

BIO

TJA

Prevozi v šolo bodo potekali po enakem voznem redu kot v preteklem letu:

• iz smeri Cirkuše ob 6.25,
  • iz smeri Gora, Slivna ob 7.05,
  • iz smeri Vovše ob 7.15,
  • iz smeri Tolsti Vrh ob 6.33.

Po pouku bo prvi šolski dan organiziran prevoz po naslednjem razporedu:

• ob 12.30 v smeri Vovše,
  • ob 12.45 v smeri Široka Set,
  • ob 12.55 v smeri Gora,
  • ob 13.30 v smeri Ržišče, Tolsti Vrh.

Vsem skupaj želimo prijetne zadnje počitniške dni in uspešen začetek v novem poglavju vaših življenj.

Objavljeno: 28 avgusta 2019 , Avtor: Jana Isoski