VABILO PRVOŠOLČKOM

Nazadnje spremenjeno 28.8.2019 , ob 15:52 Urejal: alenka.zupancic

DRAGA PRVOŠOLKA, PRVOŠOLEC, SPOŠTOVANI STARŠI!

POČITNICE IN DOLGO VROČE POLETJE SE IZTEKAJO, SEPTEMBER PA ŽE ODPIRA ŠOLSKA VRATA. Z VESELJEM IN NESTRPNOSTJO PRIČAKUJEMO TUDI VAS. ODHOD V ŠOLO JE POMEMBEN DOGODEK IN ZATO BOMO POSKRBELI, DA VAM BO ŠE DOLGO OSTAL V LEPEM SPOMINU.

NA TA POSEBEN DAN, PONEDELJEK, 2. 9. 2019, VAS VABIMO PRED VHOD V ŠPORTNO DVORANO GIMNAZIJE LITIJA, KJER VAS BODO  OB 13.15 PRIČAKALE BODOČE UČITELJICE TER PRVOŠOLCE POPELJALE NA PRIZORIŠČE, STARŠI PA NAS BOSTE SPREMLJALI NA TRIBUNI.

SKUPAJ SE BOMO POSLOVILI OD VRTIČKARSKIH DNI IN POZDRAVILI OSNOVNOŠOLSKA LETA.

Zavedamo se, da morda nekateri starši zaradi službenih obveznosti ta dan v dopoldanskem času potrebujete varstvo, zato bo le-to organizirano od 7.00 do 13.15, kjer bo vaš otrok varno pričakal slavnostni sprejem.

V ta namen nam do četrtka, 29.  8.  2019, na elektronski naslov dunja.pozarsek(zamenjajte oklepaj z znakom @)osgradec.si sporočite naslednje podatke:

• ime in priimek otroka, za katerega potrebujete varstvo,
  • uro prihoda in odhoda,
  • odločitev glede prehrane – malica (9.35).

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.

Objavljeno: 28 avgusta 2019 , Avtor: Dunja Požaršek