MŠ_1., 2. in 3. razred_Predstavitev dejavnosti zunanjih ponudnikov

Nazadnje spremenjeno 10.9.2019 , ob 22:16 Urejal: Nives Kozelj

Pričetek šolskega leta na Osnovni šoli Gradec so zaznamovale številne predstavitve zunanjih ponudnikov dejavnosti za naše učence. Najprej se nam je predstavila kraljica športov atletika, in sicer ATLETSKA VADBA Mi-tek, ki bo potekala na OŠ Šmartno pri Litiji. Pridružila se ji je KOŠARKAŠKA ŠOLA, ki se bo izvajala v okviru košarkarskega kluba Litija. Učenci bodo imeli možnost obiskovati tudi ŠOLO NOGOMETA, ROKOMETA, vadbo RITMIČNE GIMNASTIKE, MAŽORETNI PLES, BORILNE VEŠČINE in še marsikaj.

Cilj vseh dejavnosti je preživljanje prostega časa v zdravem okolju, razvijanje gibalnih sposobnosti in spretnosti, druženje z vrstniki in razvijanja občutka pripadnosti ekipi, učenje sodelovanja, spoštovanja, krepitev samozavesti in nenazadnje sprostitev.

Objavljeno: 10 septembra 2019 , Avtor: Nives Kozelj