H_Veseli december v OPB

Nazadnje spremenjeno 6.1.2020 , ob 9:30 Urejal: alenka.zupancic

Prihajajo božično-novoletne počitnice. Še nekaj dni in najboljše počitnice v letu bodo tu.

December je prav poseben mesec, poln presenečenj in čarobnosti.

Kaj vse so otroci počeli in doživeli v mesecu decembru v OPB, pa bodo pripovedovale slike, ki so nastajale skozi ves mesec december.

Zahvalila bi se  tudi vsem babicam in mamicam, ki rade sodelujejo z nami tudi v popoldanskem času.

Vsem učencem in njihovim staršem, babicam in vsem, ki sodelujejo z nami na POŠ Hotič,

bi voščila mirne   praznike,

za leto 2020, ki prihaja,

pa  uspešnih, zdravih in razigranih dni, ki nas osrečujejo.

Učitelja OPB, Matej in Špela

Sodelovali smo pri natečaju NASMEŠKOTEK.

1., 2. in 3. razred so sodelovali pri dobrodelnem natečaju NASMEŠKOTEK , ki ga organizira podjetje Hofer.

Učenci so izdelali eko smreko, ki bo krasila šolski hodnik.

Vsi učenci so sodelovali s svojimi izdelki na božičnem sejmu. Tokrat so izdelali lesenega božička.

Za pomoč bi se zahvalila gospe Heleni, ki nam je priskočila na pomoč pri izdelavi božičnih kapic.

Po božičnem sejmu smo še enkrat pekli vaflje. Kako so se nam prilegli po kosilu kot sladica!

Objavljeno: 30 decembra 2019 , Avtor: spela.kovic