Učiteljica Maja Bregar prejela zlati kabel 2019

Nazadnje spremenjeno 5.12.2019 , ob 15:39 Urejal: alenka.zupancic

Z velikim veseljem čestitamo naši učiteljici v 1. r Maji Bregar, ki je včeraj na podelitvi nacionalnih nagrad jabolka kakovosti 2019, ki jih že 15. leto podeljuje Center RS za mobilnost in evropske programe izobraževanja in usposabljanja skupaj z MIZŠ, prejela zlati kabel za najboljši eTwininng projekt v starostni skupini od 7. do 11. let.

V projektu Math in motion so sodelovale 4 šole s skupnim ciljem spodbuditi učenje matematike prek gibanja in spoznavanja tujih držav. Na OŠ Gradec so bili v aktivnost vključeni učenci 1. razreda, ki jih je mentorica s pomočjo sodobnih pedagoških metod na vsaki stopnji projekta spodbujala k aktivni participaciji. S smotrno uporabo izbrane IKT so podprli izvedbo projekta in doseganje njegovih ciljev. Nabor uporabljene IKT je bil primeren za izbrano starostno skupino, še najbolj pohvalno pa je, da so uporabljali takšnega, ki ni del običajne rabe. Projekt predstavlja inovativno prakso medpredmetnega povezovanja in učenja z vključevanjem pravega sodelovalnega dela. Poleg vsega projekt odlikuje še izvedena evalvacija.

Math in motion-european quality label[2491]

Objavljeno: 5 decembra 2019 , Avtor: Jana Isoski