V – Novoletna prireditev

Nazadnje spremenjeno 11.12.2019 , ob 16:04 Urejal: alenka.zupancic

Kaj je lahko še boljše za predpremiero muzikala Poseben.si kot polna dvorana na Vačah? 9. 12. 2019 smo staršem prvič predstavili rezultat naših druženj na vajah in ponosni smo. Hvala gospodu Pintariču za ozvočenje.  Zaslužen je, da se je slišalo vse. In hvala staršem. Vaša podpora je izjemnega pomena. Hvala, da pripeljete otroka popoldne ali v soboto v šolo; da organizirate družinski čas tako, da je je otrok lahko na vseh vajah; da nam zaupate in namenite prijazne besede ob koncu predstave. Hvaležni smo, da lahko sodelujemo s takimi ljudmi.

Iskrene čestitke tudi ostalim nastopajočim: najmlajšim palčkom iz vrtca Vače, najmlajšim šolarjem z učiteljico Janjo Amršek in OPZ Vače pod vodstvom zborovodkinje Aleksandre Štrus.

Se vidimo na gala odru v četrtek, 12. 12. 2019, ob 17:30 v Gimnaziji Litija.

Objavljeno: 10 decembra 2019 , Avtor: ana.tori