OBVESTILO ŠT. 2: OŠ Gradec v času pandemije (12. 3. 2020)

Nazadnje spremenjeno 26.3.2020 , ob 16:17 Urejal: alenka.zupancic

Spoštovani starši,

obvestilo velja tako za matično šolo kot tudi za vse 4 podružnične šole.

Osnovna šola Gradec bo jutri (petek, 13. 3. 2020) izvajala pouk po urniku za vse učence, ki bodo prišli v šolo. Vsi prevozi v šolo in iz nje potekajo po običajnem petkovem urniku, brez kakršnihkoli sprememb.

Še vedno velja, da starši, ki imate to možnost, svoje otroke že jutri zadržite doma.

S ponedeljkom, 16. 3. 2020, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS št. 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah. To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v vrtcih in šolah oziroma da se v določenih primerih začasno ne bo izvajala.

O nadaljnjem poteku vzgojno-izobraževalne dejavnosti vas bomo obveščali preko šolske spletne strani, kjer bodo objavljene tudi vse pomembne informacije za učence in starše.

Lep pozdrav

Damjan Štrus, ravnatelj