Pouk na daljavo_5. a

Nazadnje spremenjeno 4.5.2020 , ob 15:31 Urejal: alenka.zupancic

Skoraj mesec dni bo, odkar smo skupaj sedeli v šolskih klopeh in se še nismo zavedali, da bo koronavirus postavil svet na glavo. Namesto uživanja in gibanja na zraku, sprehajanja po gozdnih poteh, igranja nogometa, košarke in druženja sedaj sedimo za domačimi mizami brez sošolcev in učiteljice ter samostojno opravljamo naloge, ki nam jih pošlje učiteljica po elektronski pošti. Včasih nam pomagajo tudi starši ter starejši bratje in sestre. Ampak tudi to bo nekoč samo zgodovinski dogodek, ki nam je dal drugačne izkušnje. Najpomembnejše je, da ostanemo zdravi, telesno in duševno, ter da se v teh trenutkih vsi skupaj držimo navodil vlade. Učenci 5. a sproti oddajamo naloge, učiteljica pa nam jih pregledane vrne.

Objavljeno: 8 aprila 2020 , Avtor: Anita Kušar