Tekmovanje iz znanja geografije 2020/2021

Nazadnje spremenjeno 13.5.2021 , ob 22:58 Urejal:

Tekmovanje iz znanja geografije bo v letošnjem šolskem letu na temo PREHRANA V GEOGRAFSKI PERSPEKTIVI.

Tekmovanje je sestavljeno iz pisnega in terenskega dela, in sicer za učence od 6. do 9. razreda.

V letošnjem šolskem letu je bilo, zaradi razmer v državi, tekmovanje iz znanja geografije izvedeno kot dvostopenjsko tekmovanje, kar pomeni, da območnega tekmovanja ni bilo.

– šolsko tekmovanje: torek, 18. marec 2021, ob 13. uri,

– državno tekmovanje: petek, 24. april 2021, ob 10. uri.

ZLATO PRIZNANJE NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU IZ GEOGRAFIJE

Šolskega tekmovanja se je udeležilo 26 tekmovalcev, od katerih si jih je 8 priborilo bronasto priznanje. Vsi so pokazali veliko geografskega znanja in širine.

Na državno tekmovanje, ki je potekalo 24. aprila 2021, se je uvrstila Nuša Šef. Uradni rezultati so razglasili, da je bila Nuša ena izmed najbolj uspešnih v državi in usvojila zlato priznanje.

Iskrene čestitke!

Objavljeno: 10 septembra 2020 , Avtor: Manca Poglajen