H_TEDEN OTROKA

Nazadnje spremenjeno 16.10.2020 , ob 17:00 Urejal: alenka.zupancic

Tudi pri nas v Hotiču se je  pretekli teden veliko dogajalo.

Pouk je bil popestren z več dejavnostmi, kjer so učenci raziskovali in se ob igri učili.

Učenci 5. razreda so pridno vadili za kolesarski izpit, ki so ga tudi vsi uspešno opravili. ČESTITKE VSEM UČENCEM!

Po pouku smo se odpravili v bližnji sadovnjak, kjer smo pobirali in obirali jabolka.

Jabolka smo pripravili za stiskanje. Na bližnji kmetiji pa nam je gospod Lovše jabolka zmlel in tudi stisnil v pravi domači sok.

Nekateri učenci so prvič opazovali in  sodelovali pri “prešanju” jabolk in pridobivanju naravnega jabolčnega soka.

Nekateri pa  so nam to lepo opisali, ker to še vedno počnejo doma ali pa pri dedkih in  babicah.

Ker so bili dnevi lepi in topli, smo večino časa preživeli na  šolskem igrišču, ki je postalo poligon za vožnjo z rolerji in skiroji.

Judo klub Golovec nam je pripravil tudi predstavitev juda.

Teden je kar prehitro minil.

Učitelji POŠ Hotič

Objavljeno: 14 oktobra 2020 , Avtor: spela.kovic