OBVESTILO

Nazadnje spremenjeno 11.11.2020 , ob 15:41 Urejal:

Spoštovani starši,

danes popoldne (četrtek, 5. 11.) smo prejeli okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, v kateri so nas obvestili, da je Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih (Uradni list RS, št 152/20).

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep, s katerim je določila, da se bo od ponedeljka, 9. 11. 2020, dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Na Osnovni šoli Gradec bodo podružnične šole od ponedeljka, 9. 11. 2020, zaprte, matična šola pa bo odprta vsak dan od 7.00 do 13.00. V primeru, da se želite napovedati na sestanek ali na šoli karkoli urediti, me pred obiskom kontaktirajte na številko 030 479 100.

Vam in vašim družinam želim vse dobro in vas lepo pozdravljam.

Damjan Štrus
Ravnatelj