Tekmovanje Male sive celice (2020/21)

Nazadnje spremenjeno 11.11.2020 , ob 15:31 Urejal:

Tekmovanje Male sive celice letos praznuje že 25. obletnico delovanja. Namenjeno je učencem od 7. do 9. razreda, ki so razgledani, vestni in pripravljeni na nove izzive.

Šolsko tekmovanje je potekalo 3. 9. 2020 na POŠ Vače. Izbrali smo dve ekipi, ki sta sodelovali v naslednjem krogu tekmovanja 15. 9. 2020 preko spleta. Obe ekipi sta se dobro odrezali, naprej pa se je uvrstila ekipa, ki so jo sestavljali:

– Uršula Stopar (7. V),

– Nika Horvat (8. V) in

– Jan Juvančič (9. V).

V naslednjem krogu tekmovanja, ki je potekalo 23. 9. 2020 na OŠ Šmartno v Tuhinju, so se pomerili z učenci iz OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani. Naši učenci so izkazali obilico znanja in poguma, vendar se niso uvrstili v studijski del tekmovanja.

Učencem iskreno čestitamo, vas pa vabimo, da se nam pridružite na interesni dejavnosti, ki bo v šolskem letu 2020/21 potekala tako na matični šoli kot tudi na POŠ Vače in bo namenjena pripravi na tekmovanje v naslednjem šolskem letu.

Več informacij o tekmovanju in oddaji Male sive celice lahko najdete na spletni strani https://otroski.rtvslo.si/male-sive-celice/.

Mentorici: Petra Obermajer in Marjeta Žagar Rupar

Objavljeno: 10 novembra 2020 , Avtor: Petra Obermajer