MŠ_6.-9._ND_Voda + RAZSTAVA

Nazadnje spremenjeno 6.4.2021 , ob 6:28 Urejal:

V četrtek, 18. 3. 2021, smo v obliki delavnic v okviru projekta Vodna šola izvedli naravoslovni dan, v katerega so bili vključeni učenci od 6. do 9. razreda. Delavnice so bile tematsko razdeljene in vsak razred je ustvarjal po svoje.

Učenci so opravljali vzorčenje voda v okolici, mikroskopirali enoceličarje, degustirali vodo in izdelovali sadne koktajle, izdelali pravi drevak in prehranski semafor pijač, ugotavljali količino vode v različnih živilih, izdelali čistilno napravo z mlinom … skratka naučili so se veliko novega.

Njihovi izdelki bodo razstavljeni v avli šole. Utrinke iz dejavnosti pa si oglejte na fotografijah.

Končne izdelke vseh razredov si bodo učenci lahko ogledali na razstavi v avli šole. Fotografije razstave pa bomo še dodali.

FOTOGRAFIJE IZ RAZSTAVE V AVLI:

Objavljeno: 21 marca 2021 , Avtor: Anja Knežević