OBVESTILO: Začasno zaprtje šol po odloku vlade RS

Nazadnje spremenjeno 30.3.2021 , ob 8:19 Urejal:

Spoštovani starši,

vlada RS je 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih, po katerem se od četrtka, 1. 4. 2021, do vključno petka, 9. 4. 2021, začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah. Pouk v tem času poteka na daljavo.

Za učence 1. triade, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (4. člen Zakona o kritični infrastrukturi), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah, bomo na matični šoli organizirali nujno varstvo. Starši boste prejeli obvestila in prijavnico od razrednikov.

Za vse učence Osnovne šole Gradec bodo učitelji organizirali pouk na daljavo-z natančnejšimi navodili bodo učenci seznanjeni pri pouku, učenci, ki bodo v zadnjih dneh pred zaprtjem odsotni, pa se o ključnih informacijah pozanimajo pri svojih sošolcih ali pri razredniku.

Vsi obroki so za vse učence v tem obdobju odjavljeni.

Če boste v času zaprtja potrebovali karkoli iz šole (matične ali POŠ), pokličite na 01 897 33 00 (tajništvo) ali 030 479 100 (ravnatelj).

V imenu vseh zaposlenih na OŠ Gradec vas lepo pozdravljam.

Damjan Štrus

Objavljeno: 30 marca 2021 , Avtor: Jana Isoski