OSNOVNA ŠOLA GRADEC PREJELA ZNAK »ŠOLA eTWINNING«

Nazadnje spremenjeno 28.3.2021 , ob 22:32 Urejal: Manca Poglajen

Veselimo se novih uspehov, saj je naša šola prejela znak »šola eTwinning za šolsko leto 2020/2021.

Centralna svetovalna služba eTwinning šolam in vrtcem vsako leto podeli laskavi znak »šola eTwinning«. Znak je priznanje šolskim timom za kakovostno vključevanje mednarodnih projektnih aktivnosti v šolski prostor kot celoto.

Nagrajene šole so vodilne šole, ki orjejo ledino na področjih, kot so: pedagoška praksa podprta z digitalno tehnologijo, e-varnost, inovativni in kreativni pedagoški pristopi, spodbujanje neprekinjenega strokovnega razvoja osebja, spodbujanje učenja s sodelovanjem med osebjem in učenci. Priznanje ni samo pohvala dela posameznih učiteljev, temveč pohvala za izjemne dosežke celotnih eTwinningovih timov, ki so aktivni v nagrajenih šolah.

Znak je skupni dosežek učencev in vodij projektov Maje Bregar in Mance Poglajen.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!

Objavljeno: 28 marca 2021 , Avtor: Manca Poglajen