H – Zaključek šolskega leta: HOTIŠKI SLOVENIJATLON

Nazadnje spremenjeno 29.6.2021 , ob 7:59 Urejal:

V ponedeljek, 14. junija 2021, smo priredili hotiški Slovenijatlon, ki je bil namenjen zabavi in skakanju čez ovire. Najprej smo učenci skupaj s starši poslušali našo himno, nato smo zaplesali. Po plesu je potekal oviratlon skozi gozd in preko travnikov. Najboljša naloga mi je bila, ko smo si pri 7. nalogi izbrali vsak po en bonbon. Na oviratlonu je bilo veliko listov z vprašanji, npr.: koliko let že stoji naša šola, koliko učencev jo obiskuje, kdaj je Slovenija postala popolnoma neodvisna država in kako si sledijo barve na naši zastavi od zgoraj navzdol. Pri eni nalogi smo celo skakali čez potok in čez hlode. Pot je bila zabavna in bilo je vredno iti. Na cilju smo za darilo vsi dobili steklenico z ovitkom, na katerem je simbol naše šole. Na koncu smo prejeli tudi priznanje.

                                                                                                                       Miša Okorn Mehičić

Bi znali odgovoriti na vprašanja tudi vi?

Ogled videoposnetka: https://video.arnes.si/api/asset/ykddwkzpfdyy/play.mp4

Objavljeno: 22 junija 2021 , Avtor: Špela Mahkovec